Filip Šimeček

Filip Šimeček

Filip Šimeček

Ahoj, jmenuji se Filip a jako malý předškolák jsem začal s Taekwondem ITF. S reprezentací ČR jsem se zúčastnil evropských a světových šampionátů po celém světě např. Petrohrad, Taškent, Tallinn a Pjongjang (Severní Korea). Současně se závodní kariérou jsem se věnoval tréninků dětí, které měli mnoho úspěchů v ČR i Evropě. Největší můj úspěch v tomto sportu je titul mistra Evropy, 4. místo na mistrovsví světa a 10 titulů mistra ČR. V 18ti letech jsem dostal chuť se více porvat a tak jsem začal s kickboxem a thaiboxem.

V kickboxu jsem se stal mistrem ČR a v K-1 vicemistrem, v Muay Thai jsem se zúčastnil evropské ligy. Postupně během mých sportovních aktivit jsem se dostal k silovému a kondičnímu tréninku. Od té doby prošlo mými rukami mnoho klientů od úředníků po vrcholové sportovce, kterým jsem pomohl ke zdravějšímu životnímu stylu a maximálním výkonům. V roce 2012 jsem založil projekt UFT (Ultimate functional training), jednalo se o skupinové a kruhové tréninky nejdříve na Pedagogu a pak v Gladiators gymu v ČB. Svého času se jednalo o nejnavštěvovanější skupinové tréninky ve městě.

V roce 2014 jsem s kamarádem Tomášem založil Heaven gym a od té doby se věnuji klientům hlavně na bázi osobních tréninků. Učím lidi cvičit a bojovat a hlavně se lépe a bezbolestně hýbat. V gymu doslova měníme životy a to mi dává smysl.

Chci začít

Kontakt

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram