Lucie Klimovičová

Lucie Klimovičová

Lucie Klimovičová

Od malička jsem byla vedená ke sportu. První moje krůčky začaly průpravou moderní gymnastiky. Dále jsem trénovala sportovní aerobik a trochu okusila atletiku. Měla jsem k tomu skvěle přizpůsobené podmínky, protože jsem byla studentkou sportovního gymnázia. Souběžně jsem spoustu let protancovala a věnovala se street dance (jednou tanečnice, navždy tanečnice a to mě neopouští dodnes).

Okolo 18 let jsem poprvé navštívila fitko a tady to tak nějak všechno začalo. Pravidelně jsem navštěvovala skupinové lekce a nakoukávala do posilovny. Dostudovala vysokou školu a odstěhovala se do zahraničí. Při svém 4 ročním pobytu ve Skotsku jsem gym začala navštěvovat častěji, přidala jógu a začala aplikovat nastudované informace o výživě na sebe. Všechno začalo dávat smysl a já si uvědomila, že bez pohybu neumím a ani nechci být.  Po návratu ze zahraničí jsem si dodělala nezbytné rekvafilivace. A tím začala má oficiálně potvrzená cesta jako osobní trenérky a výživové poradkyně.

​Co ode mě můžete čekat? Tréninky na 150%, podporu ve všech směrech, vždy individuální a přátelský přístup.

Chci začít

Kontakt

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram