Filip začal v 1. třídě s Taekwon-Do ITF a v tomto bojovém umění získal mnoho titulů mistra ČR, jeden titul mistra a vicemistra Evropy a 4. místo na mistrovství světa. S reprezentací ČR se zúčastnil evropských a světových šampionátů po celém světě např. Petrohrad, Taškent, Tallinn a Pjongjang (Severní Korea). Současně se závodní kariérou se začal věnovat tréninků dětí, které měli mnoho úspěchů v ČR i Evropě. Po ukončení členství v reprezentaci se začal věnovat Kickboxu a Muay - Thai (thajský box). K jeho největším úspěchům ve full contactu patří titul vicemistr ČR v K-1 a účast na evropské lize Muay - Thai. V roce 2013 založil v Gladiators gymu projekt UFT (Ultimátní funkční trénink) a začal se naplno věnovat funkčnímu tréninku. Od té doby prošlo jeho rukami mnoho klientů od úředníků po vrcholové sportovce, kterým pomohl ke zdravějšímu životnímu stylu a maximálním výkonům. V květnu 2014 založil s Tomášem Vintrem tělocvičnu Heaven gym. Nyní se Filip věnuje hlavně soukromým klientům, které učí Kickbox, Muay - Thai, Crosstraining a silový trénink. V lednu 2018 začal natáčet televizní pořad Sportu Zdar s Filipem Šimečkem, ve kterém představuje různé druhy sportů a inspiruje rodiče a děti k pohybu.

Domča už od čtyř let navštěvovala přípravku moderní gymnastiky, ve které už v deseti letech získala první titul mistryně republiky. Nadále reprezentovala ČR v moderní gymnastice. Vrcholem její sportovní kariéry byla účast na olympiádě v Aténách v roce 2004. Domča je za výsledky na světových pohárech, Grand Prix a mistrovství evropy i světa zařazena mezi moderní gymnastky světové třídy. Její sportovní kariéra byla předčasně ukončena kvůli diagnóze silné skoliózy zad. Nyní se naplno věnuje józe. Díky ní přišla na to, jak si poradit s disbalancemi těla u sebe i u klientů. Na hodinách jógy si odpočinete a načerpáte novou energii.

Domča se už jako prcek v 1. tříde začala závodně věnovat sportovnímu aerobiku, u kterého vydržela celých 10 let. Postupem času, jak sama říká, odešla do "aerobikového důchodu" a vrhla se do tančení, které ji sice bavilo, ale... nebyl to sport. Jednoho dne ji však kamarád přivedl mezi činky a železo, a byla z toho láska! Od té doby zvedá co to dá. Jako každý zelenáč si prošla pár kurzy, které jí, dle vlastních slov, ovšem nikdy nemohly dát to, co vlastní píle a zvídavost. Je tomu krásných 5 let co zaslíbila svůj život čince a mimo jiné se s ní můžete setkat jako externí vyučující tělesné výchovy na JČU. Domča je charizmatická, energická žena, která z vás dostane to nejlepší. V Heaven gym se věnuje soukromým kondičním a silovým tréninkům a ráda se postará i o vás.

Maruška je sportovec tělem i duší. Už jako dítě závodně tancovala disco a street dance. Postupem času přešla na Cheerleading, ve kterém působila i v národním týmu. Vždy jsem se zajímala o zdravý životní styl a vše s tím spojené. Od června 2017 se naplno věnuje CrossFitu. Účastnila se již několika závodů, z a na posledním závodě Strongman obsadila krásné 1. místo. V Heaven gym trénuje od září 2017. A věnuje se soukromým tréninkům, kruháčům pro holky a crosstrainingu. Je studentkou navazujícího studia na pedagogické fakultě JU, obor přírodopis-tělesná výchova. Crossfit spolu s trénovanim a vzděláváním se v oblasti fitness je Marušky životní cesta. Přátelská a svědomitá dívka. Její tréninky musíte vyzkoušet.

Honzík alias Vzduch je všestranný, talentovaný sportovec a srandista s úspěchy na republikové i mezinárodní úrovni. Už od mládí se věnoval mnoha sportům a jednoduše, co mohl zkusit, to zkusil. Říká, že člověk by měl být všestranný a neustále se rozvíjet. Nejvíce se věnoval adrenalinovým a bojovým sportům, jako např. Freestyle Skiing, Inline Agressive, Cliff diving, nebo Judo, Brazilské Jiu-jitsu. Ačkoli v závodním období měl mnoho vážných zranění, poučil se a má co nabídnout. Honza je renesanční člověk a srdcař s širokým rozsahem. V Heaven gymu se trénování Crosstrainingu věnuje už 2 roky a z jeho svěřenců udělal stroje :). Honzovo tréninky stojí za to vyzkoušet.

Linda překvapivě asi jako jedna z mála ve škole nenáviděla tělocvik. K pohybovým aktivitám našla cestu až ve 14ti letech, kdy se začala závodně věnovat disco dance. Sport a fitness jako takový ji ale oslovil až na vysoké škole v Praze, kdy se přes rozmanité aktivity jako zumbu, jumping, kruhové tréninky, TRX lekce, základy crossfitu a silového tréninku rozhodla k vlastní instruktorské licenci. Tváří se sice nevinně, ale na jejích lekcích TRX z tebe v Heaven gym udělá fungující nadupanou mašinu! 🙂

Vašek, je sportovcem už od malička, kdy se začal věnovat skateboardingu. Po pár letech se přidalo karate a nakonec cvičení, které preferuje poslední dva roky nejvíc. Věnuje se hlavně statickému a silovému trénink, miluje stojky a kruhy :-). Calisthenika je jeho hlavním oborem, ale nezapomíná ani na kruháče a Crosstraining. Vaškovo heslem je: “Nejdůležitější je technika”. Přijďte se o tom přesvědčit na jeho tréninky.

Kateřina Havlová

Sport Kačku doprovází už od malička. Přes aerobic se dostala k tancování na extraligové úrovni, u kterého vydržela 8 let. Poté přesedlala na fitness a crossfit. V crossfitu má za sebou soutěže jak jednotlivců, tak i týmů. Také absolvovala nejrůznější semináře - crossfit, vzpírání, strava atd. A když zrovna necvičí, tak Kačku najdete na horách 🙂

Jiří Žofaj

Jirka se zabývá kompletní přípravou sportovců a nadšených cvičenců. O cvičení a stravování se zajímá od roku 2013, kdy sám chtěl změnit svou postavu, zlepšit výkon a celkově ze sebe udělat lepšího sportovce. Za tu dobu prošel X studií, knížek, přednášek a samozřejmě složil trenérské zkoušky. K tomu mu napomohlo i studium oboru sportovního managementu. Nyní pokračuje na Jihočeské univerzitě oborem Tělesná výchova a sport. Soustředí se na přeměny postav, zlepšování kondice a celkového zdraví klienta. Své tréninky vede komplexně, avšak s individuální přístupem. Je to sporťák tělem i duší 🙂

Hanka Květoňová

Hanka začala sportovat už na základní škole, kde s týmem dobrovolných hasičů obsadila na mistrovství ČR první místo. K tomu, aby se jim to podařilo, Hanka chodila do posilovny a to jí zůstalo dodnes. Chtělo to ještě k tomu posilování získat i fyzičku, ke které pomohly Fílovo tréninky UFT (kruhové tréninky, na které chodila zhruba 2 roky). To byla dobrá příprava na to, když do Budějovic přišel boom Crossfit. Absolvovala několik crossfitových závodů po celé ČR, zatím tedy bez umístění na bedně, ale hlavní je se zúčastnit 🙂 Občas zajde na lekce sebeobrany nebo kickboxu. Jelikož pracuje ve Vazební věznici, jsou tyto lekce velice přínosné:-) Jak sama říká: “Sportování je celý můj život! A baví mě pomáhat lidem, kteří si s cvičením neví rady.” Kruhové tréninky u nás v Heaven gym vede od června tohoto roku.

Petra Pavlíková

Peťa se o sport zajímá od dětství, kdy si prošla průpravou v atletice, volejbalu, florbalu a dalších sportech. Největší zalíbení však našla v Crossfitu, kterému se aktivně věnuje dodnes. Zájem o zdravý životní styl dovedl Peťu i ke studiu na pedagogické fakultě JČU v oboru Výchova ke zdraví. Dále si prošla mnoha kurzy, ale nejvíce zkušeností získala praxí. Již několik let pracuje jako osobní trenér a sportovní terapeut se zaměřením na myofasciální uvolnění. S Peťou se můžete potkat na osobním tréninku, na zdravotním cvičení, kde Vás naučí se správně hýbat a zlepšit držení těla a v neposlední řadě na sportovní terapii, kde uvolní celé Vaše tělo.

Aneta Čápová

Anet je naším trenérským nováčkem, avšak to neznamená, že nemá žádné zkušenosti. Svojí sportovní "kariéru" rozjela v 1. třídě, kdy se začala, stejně jako Fíla, věnovat Taekwon-Do. Toto bojové umění jí dalo do života touhu jít si za svým, pokoru, empatii a schopnost dostat ze sebe naprosto všechno. U Taekwon-Do vydržela celých 13 let a stala se několikanásobnou mistryní ČR ve sportovním boji a přerážecích technikách. Po této éře přesedlala na funkční tréninky, kruháče, HIITY, tabaty a hlavně crossfit, ze kterého se stala až závislost. Vedením tréninků se věnuje od května 2019 a jak sama říká, bere to jako odpočinek a zároveň útěk před realitou. Její hlavní náplní je totiž její roční dcerka Ema 🙂