Filip začal v 1. třídě s Taekwon-Do ITF a v tomto bojovém umění získal mnoho titulů mistra ČR, jeden titul mistra a vicemistra Evropy a 4. místo na mistrovství světa. S reprezentací ČR se zúčastnil evropských a světových šampionátů po celém světě např. Petrohrad, Taškent, Tallinn a Pjongjang (Severní Korea). Současně se závodní kariérou se začal věnovat tréninků dětí, které měli mnoho úspěchů v ČR i Evropě. Po ukončení členství v reprezentaci se začal věnovat Kickboxu a Muay - Thai (thajský box). K jeho největším úspěchům ve full contactu patří titul vicemistr ČR v K-1 a účast na evropské lize Muay - Thai. V roce 2013 založil v Gladiators gymu projekt UFT (Ultimátní funkční trénink) a začal se naplno věnovat funkčnímu tréninku. Od té doby prošlo jeho rukami mnoho klientů od úředníků po vrcholové sportovce, kterým pomohl ke zdravějšímu životnímu stylu a maximálním výkonům. V květnu 2014 založil s Tomášem Vintrem tělocvičnu Heaven gym. Nyní se Filip věnuje hlavně soukromým klientům, které učí Kickbox, Muay - Thai, Crosstraining a silový trénink. V lednu 2018 začal natáčet televizní pořad Sportu Zdar s Filipem Šimečkem, ve kterém představuje různé druhy sportů a inspiruje rodiče a děti k pohybu.

text se připravuje

Aneta Čápová

Anet je naším trenérským nováčkem, avšak to neznamená, že nemá žádné zkušenosti. Svojí sportovní "kariéru" rozjela v 1. třídě, kdy se začala, stejně jako Fíla, věnovat Taekwon-Do. Toto bojové umění jí dalo do života touhu jít si za svým, pokoru, empatii a schopnost dostat ze sebe naprosto všechno. U Taekwon-Do vydržela celých 13 let a stala se několikanásobnou mistryní ČR ve sportovním boji a přerážecích technikách. Po této éře přesedlala na funkční tréninky, kruháče, HIITY, tabaty a hlavně crossfit, ze kterého se stala až závislost. Vedením tréninků se věnuje od května 2019 a jak sama říká, bere to jako odpočinek a zároveň útěk před realitou. Její hlavní náplní je totiž její roční dcerka Ema 🙂

Kateřina Havlová

Sport Kačku doprovází už od malička. Přes aerobic se dostala k tancování na extraligové úrovni, u kterého vydržela 8 let. Poté přesedlala na fitness a crossfit. V crossfitu má za sebou soutěže jak jednotlivců, tak i týmů. Také absolvovala nejrůznější semináře - crossfit, vzpírání, strava atd. A když zrovna necvičí, tak Kačku najdete na horách 🙂

Petra Pavlíková

Peťa se o sport zajímá od dětství, kdy si prošla průpravou v atletice, volejbalu, florbalu a dalších sportech. Největší zalíbení však našla v Crossfitu, kterému se aktivně věnuje dodnes. Zájem o zdravý životní styl dovedl Peťu i ke studiu na pedagogické fakultě JČU v oboru Výchova ke zdraví. Dále si prošla mnoha kurzy, ale nejvíce zkušeností získala praxí. Již několik let pracuje jako osobní trenér a sportovní terapeut se zaměřením na myofasciální uvolnění. S Peťou se můžete potkat na osobním tréninku, na zdravotním cvičení, kde Vás naučí se správně hýbat a zlepšit držení těla a v neposlední řadě na sportovní terapii, kde uvolní celé Vaše tělo.

Honzík alias Vzduch je všestranný, talentovaný sportovec a srandista s úspěchy na republikové i mezinárodní úrovni. Už od mládí se věnoval mnoha sportům a jednoduše, co mohl zkusit, to zkusil. Říká, že člověk by měl být všestranný a neustále se rozvíjet. Nejvíce se věnoval adrenalinovým a bojovým sportům, jako např. Freestyle Skiing, Inline Agressive, Cliff diving, nebo Judo, Brazilské Jiu-jitsu. Ačkoli v závodním období měl mnoho vážných zranění, poučil se a má co nabídnout. Honza je renesanční člověk a srdcař s širokým rozsahem. V Heaven gymu se trénování Crosstrainingu věnuje už 2 roky a z jeho svěřenců udělal stroje :). Honzovo tréninky stojí za to vyzkoušet.