Filip začal v 1. třídě s Taekwon-Do ITF a v tomto bojovém umění získal mnoho titulů mistra ČR, jeden titul mistra a vicemistra Evropy a 4. místo na mistrovství světa. S reprezentací ČR se zúčastnil evropských a světových šampionátů po celém světě např. Petrohrad, Taškent, Tallinn a Pjongjang (Severní Korea). Současně se závodní kariérou se začal věnovat tréninků dětí, které měli mnoho úspěchů v ČR i Evropě. Po ukončení členství v reprezentaci se začal věnovat Kickboxu a Muay - Thai (thajský box). K jeho největším úspěchům ve full contactu patří titul vicemistr ČR v K-1 a účast na evropské lize Muay - Thai. V roce 2013 založil v Gladiators gymu projekt UFT (Ultimátní funkční trénink) a začal se naplno věnovat funkčnímu tréninku. Od té doby prošlo jeho rukami mnoho klientů od úředníků po vrcholové sportovce, kterým pomohl ke zdravějšímu životnímu stylu a maximálním výkonům. V květnu 2014 založil s Tomášem Vintrem tělocvičnu Heaven gym. Nyní se Filip věnuje hlavně soukromým klientům, které učí Kickbox, Muay - Thai, Crosstraining a silový trénink. V lednu 2018 začal natáčet televizní pořad Sportu Zdar s Filipem Šimečkem, ve kterém představuje různé druhy sportů a inspiruje rodiče a děti k pohybu.

Domča už od čtyř let navštěvovala přípravku moderní gymnastiky, ve které už v deseti letech získala první titul mistryně republiky. Nadále reprezentovala ČR v moderní gymnastice. Vrcholem její sportovní kariéry byla účast na olympiádě v Aténách v roce 2004. Domča je za výsledky na světových pohárech, Grand Prix a mistrovství evropy i světa zařazena mezi moderní gymnastky světové třídy. Její sportovní kariéra byla předčasně ukončena kvůli diagnóze silné skoliózy zad. Nyní se naplno věnuje józe. Díky ní přišla na to, jak si poradit s disbalancemi těla u sebe i u klientů. Na hodinách jógy si odpočinete a načerpáte novou energii.

Domča se už jako prcek v 1. tříde začala závodně věnovat sportovnímu aerobiku, u kterého vydržela celých 10 let. Postupem času, jak sama říká, odešla do "aerobikového důchodu" a vrhla se do tančení, které ji sice bavilo, ale... nebyl to sport. Jednoho dne ji však kamarád přivedl mezi činky a železo, a byla z toho láska! Od té doby zvedá co to dá. Jako každý zelenáč si prošla pár kurzy, které jí, dle vlastních slov, ovšem nikdy nemohly dát to, co vlastní píle a zvídavost. Je tomu krásných 5 let co zaslíbila svůj život čince a mimo jiné se s ní můžete setkat jako externí vyučující tělesné výchovy na JČU. Domča je charizmatická, energická žena, která z vás dostane to nejlepší. V Heaven gym se věnuje soukromým kondičním a silovým tréninkům a ráda se postará i o vás.

Maruška je sportovec tělem i duší. Už jako dítě závodně tancovala disco a street dance. Postupem času přešla na Cheerleading, ve kterém působila i v národním týmu. Vždy jsem se zajímala o zdravý životní styl a vše s tím spojené. Od června 2017 se naplno věnuje CrossFitu. Účastnila se již několika závodů, z a na posledním závodě Strongman obsadila krásné 1. místo. V Heaven gym trénuje od září 2017. A věnuje se soukromým tréninkům, kruháčům pro holky a crosstrainingu. Je studentkou navazujícího studia na pedagogické fakultě JU, obor přírodopis-tělesná výchova. Crossfit spolu s trénovanim a vzděláváním se v oblasti fitness je Marušky životní cesta. Přátelská a svědomitá dívka. Její tréninky musíte vyzkoušet.

Honzík alias Vzduch je všestranný, talentovaný sportovec a srandista s úspěchy na republikové i mezinárodní úrovni. Už od mládí se věnoval mnoha sportům a jednoduše, co mohl zkusit, to zkusil. Říká, že člověk by měl být všestranný a neustále se rozvíjet. Nejvíce se věnoval adrenalinovým a bojovým sportům, jako např. Freestyle Skiing, Inline Agressive, Cliff diving, nebo Judo, Brazilské Jiu-jitsu. Ačkoli v závodním období měl mnoho vážných zranění, poučil se a má co nabídnout. Honza je renesanční člověk a srdcař s širokým rozsahem. V Heaven gymu se trénování Crosstrainingu věnuje už 2 roky a z jeho svěřenců udělal stroje :). Honzovo tréninky stojí za to vyzkoušet.

Pepík už jako dítě začal dělat Karate, ve kterém dosáhl mnoha úspěchů jak na české, tak mezinárodní scéně. Jeho největší úspěchy: členství v reprezetaci ČR, titul mistra ČR a účast MS. K dalších sportovním zkušenostem patří zaběhnutí mnoha OCR závodů - (překážkové běhy). Pepa je sportovní a rekondiční masér. Baví ho zdravý životní styl a vše okolo (regenerace, strava a suplementy). Miluje CrossFit a zatím se zúčastnil sedmi závodů a jednoho závodu Strongman. Už pátým rokem trénuje děti karate a sportovní přípravku. Věnuje se i kruhovým tréninkům v jeho rodném Boršově nad Vltavou. Druhým rokem působí jako trenér silového tréninku a Crosstrainingu v Heaven gym. Čtyři roky se věnoval kulturistickému tréninku a dva roky se naplno věnuje silovému a funkčnímu odvětví fitness. Trenéra chce dělat celý život.

Vašek, je sportovcem už od malička, kdy se začal věnovat skateboardingu. Po pár letech se přidalo karate a nakonec cvičení, které preferuje poslední dva roky nejvíc. Věnuje se hlavně statickému a silovému trénink, miluje stojky a kruhy :-). Calisthenika je jeho hlavním oborem, ale nezapomíná ani na kruháče a Crosstraining. Vaškovo heslem je: “Nejdůležitější je technika”. Přijďte se o tom přesvědčit na jeho tréninky.

Míša je dvojnásobná maminka, která je součástí nebeského týmu sice nejkratší dobu, za to si to dle našeho názoru nejvíce zaslouží. Možná byste to neřekli, ale Míša díky tomu, že k nám chodí pravidelně cvičit, zhubla už více než 30 kilo. Tak moc si zamilovala prostory Heaven Gymu i celou naší nebeskou rodinu, že se zhruba před půl rokem stala její nedílnou součástí a prodlouženou rukou kapitána Filipa. Má na starosti chod ranních a dopoledních tréninků a k tomu taky kouzlí ty nejlepší snídaně pro klienty po cvičení. Míša je úžasná maminka a vede dopolední tréninky maminek i kruháčů pro ženy. Nikdy se tedy nestane, že jí nějaké dítko vykolejí. Se všemi si ví rady a bravurně zvládá sestavit kvalitní tréninky i zabavit děti. Míša je taková naše nejmilejší nebeská máma.

Klárka sportuje od chvíle, kdy se naučila chodit. Prošla si snad skoro všemi sporty, od gymnastiky přes atletiku, házenou, lyže, snowboard, tanec všeho druhu a nakonec i rugby, které si zamilovala snad nejvíce. Klárka se už přes 5 let věnuje zdravému životnímu stylu, od zdravého pohybu přes regeneraci až po správnou výživu. Nejvíce se věnuje Sportovní terapii a rehabilitaci. Studovala fyzioterapii a magisterské studium vychovatelství, tudíž pracuje se všemi věkovými kategoriemi. Klárka se specializuje na Dornovu metodu, metodu SM systém, baňkování, tejping, mobilizační techniky, rekondiční masáže a další. Bolí vás záda, klouby nebo končetiny? Můžete se s ní potkat při soukromé sportovní terapii či skupinovém cvičení zaměřené proti bolestem zad a pro správné držení těla.