Karel Trefil

Karel Trefil

Karel Trefil

Jsem z generace, kdy pohyb byl víc než jen doporučení od tělocvikáře a doktorů, ale naprosto přirozenou součástí běžného života. Kdy nás absence technologií nutila hledat si zábavu jinde, venku, pohybem a sportem. Generace, kdy dostupnost informací byla velmi omezená, a zkušenosti se získávaly cestou pokus omyl a tvrdým tréninkem. Svět se proměnil rychle, ale tělo zůstalo v základu stejné. Věřím tomu, že tělo je geniální systém, přes který se manifestuje celá osobnost. Od držení těla, způsobu dýchání, napětí ve svalech. Tělo nám zrcadlí celý náš život a proto usiluji o holistický přístup kam řadím mimo jiné i stravu, duševní hygienu, anebo taky..dnes populární ledové sprchy 😊 Rozlišuji mezi pojmy sport a pohyb a na svých trénincích se snažím ukázat možnosti a benefity pohybu, jako cesty ke zdravému, silnému a všestrannému tělu.. a radosti z pohybu!

Asi od 9 let jsem začal cvičit KARATE a cvičím dodnes. Jsem držitel 2.DANU (to jen pro ty, co potřebují jasná fakta) 😊 Pod vedením jsem také cvičil Capoeiru, Allkamf- jitsu. Plavu jako delfín, sporty jsou mi obecně bližší spíše individuální než kolektivní. Rád na sobě testuju nové metody rozvoje těla i ducha.  Pořád se učím. Trenérskou kvalifikaci mám od prosince 2022 – Yoda Institut. 

Moje tréninky ale nebudou o mě, ale o Tobě! Osobní nebo skupinovka.

NEČEKEJ A POJD TO K NÁM DO HEAVNU ZKUSIT. 

Chci začít

Kontakt

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram